Zaujímavosti 12.01.2022 19:55

Matka si zakryla tetovania mejkapom. Šokovaná zistila, že ju vlastné deti nespoznali

Potetovaná matka si dala v rámci reality šou Hooked On The Look zakryť svojich viac ako 40 tetovaní. Svojím novým výzorom zostala zaskočená, no ešte viac zmiatol jej dve deti, ktoré ju nespoznali.

Zdieľať
instagram Facebook twitter

Aimee Smith je 23-ročná matka dvoch detí, ktorá má na svojom tele viac ako 40 tetovaní vrátane viacerých na tvári. Jej vzhľad mnohí ľudia kritizovali, a tak sa rozhodla skúsiť v reality šou Hooked On The Look umenie na svojom tele zakryť mejkapom. Ako uvádza portál Lad Bible, vlastné deti ju nespoznali.

Tetovania jej chýbali

Ani Smith, ktorá sa živí ako modelka, nebola nadšená: "Vôbec sa mi to nepáčilo. Snažila som sa neplakať. Pre niekoho je to len mejkap, ale ja som bola zo seba znechutená. Znie to ako silné slová, ale cítila som sa mrzko a hrozne. Bolo to ako pozerať sa na niekoho, koho nepoznám."

Jej matka sa však rozplakala. "Bola som šokovaná, keď mi mama povedala, ako krásne vyzerám," povedala Smith. Napriek tomu ju táto premena ešte viac utvrdila v tom, že má svoje unikátne tetovania rada a nevzdala by sa ich.

Aimee pred zakrytím tetovaní a po ňom.
Aimee pred zakrytím tetovaní a po ňom.
Zdroj: instagram.com/amiee_inked, youtube.com/truly

Deti ju nespoznali

"Keď ľudia z telky odišli, musela som ísť vyzdvihnúť svoje deti. Môj mladší syn sa na mňa ani nepozrel, pretože netušil, kto som. Ich reakcia mi pomohla uvedomiť si, že moje tetovania sú skutočne mojou veľkou súčasťou," uviedla Smith na margo stretnutia s deťmi.

Odkedy sa objavila v reality šou, je ohľadom svojho vzhľadu oveľa sebavedomejšia. Išla dokonca na základnú školu, aby tam deťom o svojich tetovaniach porozprávala. Je teraz na seba viac hrdá a netrápi, čo si o nej kto myslí.

Zdieľať
instagram Facebook twitter
Sme na sociálnych
sieťach
Logo Ringier Axel Springer
© 2010 - 2021
Ringier Axel Springer Communities, s.r.o.
Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.