Zábava 17.11.2021 08:27

Bude Hasbulla Magomedov zápasiť v UFC? Dana White súboj chce, vznikol však problém

Hasbulla Magomedov, vychádzajúca hviezda sociálnych sietí, túži zápasiť v zmiešaných bojových umeniach pod organizáciou UFC. Hoci prezident organizácie Dana White si jeho účasť veľmi želá, cestu za splneným snom môžu malému bojovníkovi prekaziť jeho najbližší.

Zdieľať
instagram Facebook twitter

Hasbulla Magomedov sa stal internetovou senzáciou a rýchlo si našiel množstvo známych medzi bojovníkmi MMA a celebritami. Nedávno sa okolo jeho osoby rozvírili špekulácie ohľadom možného zápasu s Abdum Rozikom, keďže medzi oboma influencermi to počas ich stretnutia vrelo. Hoci Dana White by ich zápas určite rád zorganizoval, Magomedovovi možno účasť v UFC zakáže starostlivý otec, píše portál Sport Bible.

Už sa takmer pobili

Magomedov v minulosti trénoval s 19-ročným MMA zápasníkom Asxabom Tamaevom, ktorého skontaktoval Dana White. Prezident UFC vyjadril túžbu zorganizovať súboj medzi Magomedovom a Rozikom, pričom sa pýtal, či je to možné. Nedávno sa dokonca White a Magomedov stretli počas podujatia UFC 267 a zapózovali si na spoločnej fotografii.

Pred zápasom medzi Gloverom Teixeirom a Janom Blachowiczom došlo medzi Magomedovom a Rozikom k menšej výmene názorov a keby ich od seba neodtrhli, pravdepodobne by sa tam rovno pobili. White by si síce ich vzájomný zápas veľmi prial, ale priznal, že sa to pravdepodobne nepodarí.

Otec ho veľmi chráni

Otec Magomedova ho totiž veľmi chráni a nechce mu zápas dovoliť. "Neviem, či sa skutočne chce zúčastniť zápasu. Podľa toho, čo som počul, ho jeho otec veľmi ochraňuje. A ak je problém v tomto, rodič svojmu dieťaťu nedovolí zápasiť," povedal White. V rozhovore s Robbiem Foxom pre Barstool Sports však povedal, že nádej ešte nie je úplne stratená.

Nádej stále žije

"Keď mi poslal video, v ktorom hovorí, že príde na UFC v Abu Dhabi, zdieľal som ho na Instagrame a stal sa z toho môj najsilnejší príspevok. Mám 6,7 milióna sledovateľov a to video videlo 6,4 milióna ľudí. Naše stretnutie bolo úžasné, mám toho chlapca veľmi rád," uviedol White.

Fox sa ho spýtal, či existuje väčšia šanca ako 0-percentná, že Magomedov bude zápasiť v UFC, na čo White odpovedal "áno". Fanúšikovia tak dúfajú, že sa očakávaného súboja dvoch malých mužov predsa len dočkajú.

Zdieľať
instagram Facebook twitter
Sme na sociálnych
sieťach
Logo Ringier Axel Springer
© 2010 - 2021
Ringier Axel Springer Communities, s.r.o.
Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.