19. feb. 2022 o 10:43
Miroslav Novysedlák, dailymail.co.uk

Babička si vzala 24-ročného mladíka. Živia sa natáčaním erotických videí, chceli by bábätko

placeholder
Babička si vzala 24-ročného muža
Zdroj: tiktok.com/ttvleolove_3backkup

Láska kvitne v každom veku. A pri tejto dvojici to platí dvojnásobne. 61-ročná Cheryl sa pred rokom vydala za 24-ročného muža, ktorého spoznala, keď mal 15 rokov. Teraz sa rozhodli, že chcú mať bábätko.

Zaujímavosti
19. feb. 2022 o 10:43
Babička si vzala 24-ročného mladíka. Živia sa natáčaním erotických videí, chceli by bábätko

Láska kvitne v každom veku. A pri tejto dvojici to platí dvojnásobne. 61-ročná Cheryl sa pred rokom vydala za 24-ročného muža, ktorého spoznala, keď mal 15 rokov. Teraz sa rozhodli, že chcú mať bábätko.

61-ročná babička, Cheryl McGregor, ktorá sa vydala za 24-ročného muža, tvrdí, že teraz chcú mať svoje prvé dieťa. Quran McCain a Cheryl McGregor sa prvýkrát stretli v roku 2012, keď obaja pracovali v reťazci rýchleho občerstvenia. Minulý rok sa zosobášili a teraz sú pripravení mať potomka, píše portál DailyMail.

Keď sa spoznali, mal len 15 rokov

Párik sa už niekoľkokrát pokúsil splodiť dieťa, no vzhľadom na Cherylin vek sa rozhodli pre náhradné materstvo. Cheryl má 7 detí z predošlých manželstiev a 17 vnúčat. Keďže je o 37 rokov staršia od svojho partnera, uvedomuje si, že raz príde chvíľa, keď jej partner bude musieť vychovávať dieťa sám. Dvojica tvrdí, že o tom viedli diskusie a sú na to pripravení.

Podľa ich slov majú skvelý sexuálny život a funguje medzi nimi obrovská chémia. Keď sa spoznali, Quran mal len 15 rokov a Cheryl 52. Láska začala prekvitať oveľa neskôr. Najprv neboli v kontakte, ale znovu sa dali dokopy v roku 2020. Zosobášili sa v septembri 2021 a teraz je ich najväčšou túžbou založiť si rodinu.

"Uprednostňujeme náhradné materstvo, ale odrádza nás, že sme videli veľa ľudí zapletených do právnych komplikácií po narodení dieťaťa. Hľadáme ženu, ktorá je ochotná podpísať zmluvu, že s dieťaťom po narodení nebude mať nič spoločné. Ak by sme sa mali prikloniť k adopcii, tak hľadáme biraciálne dieťa, aby vedelo, že má otca černocha a matka má bielu pleť. Chceme, aby cítilo, že sme jeho skutoční rodičia," tvrdí Quran.

"Ak tu už viac nebudem, verím, že on to dokáže. Bude z neho skvelý otec, je zodpovedný a dospelý. Verím, že dokáže vychovať naše dieťa a bude to robiť najlepšie, ako vie," uviedla Cheryl, ktorá si uvedomuje, že jej život sa kráti.

Na sociálnych sieťach sa stretávajú s nenávisťou

Párik sa svojím vzťahom prezentuje na Instagrame, založili si účet na TikToku a dokonca sa živia vytváraním pikantného obsahu na OnlyFans. Cheryl a Quran sa na sociálnych sieťach stretávajú s množstvom nenávistných komentárov kvôli ich nekonvenčnému vzťahu. Podľa ich slov to však neberú vážne.

"Ľudia na sociálnych sieťach nás doslova nenávidia a hovoria, že chodím so svojou babičkou. Ja to tak neberiem, je totiž mladšia ako moja stará mama. Nelíšime sa od žiadneho iného páru, pretože láska je láska. Nenávisť ostatných nás neznepokojuje. Na konci dňa si uvedomíme, že záleží len na nás. Nezáleží na tom, čo nám ostatní hovoria, nemôžu nám ublížiť. Vieme, že veci, ktoré hovoria, nie sú pravdivé. Ak oni tým nezmyslom veria, je nám ich ľúto,“ povedal Quran.

Potvrdil, že nikto z Cherylinej rodiny neakceptoval ich vzťah, ale dvojica je s tým vyrovnaná. "Všetci si mysleli, že žartujeme, alebo si mysleli, že sú to len hry,“ priznal. Mladík zároveň dodal, že Cheryl má veľmi mladého ducha, dušu a srdce.

Neprajníkom odkazuje, že ak si myslia, že čaká len na to, kým zdedí majetok partnerky, sú na omyle. So svojou manželkou sú spojení na duchovnej úrovni. Aj Cheryl tvrdí, že je iný než ostatní partneri, pretože je veľmi empatický a súcitný.