07. júl. 2022 o 18:35
Obkec, obkec.sk

Zažite Pohodu naživo: Sledujte live streamy koncertov z festivalu na Obkec.sk

placeholder
Zažite Pohodu naživo!
Zdroj: Cibor Bachratý

Nie ste na Pohode a chceli by ste vidieť aspoň pár koncertov z festivalu? Sledujte facebookový profil Obkec.sk a budete môcť vidieť live streamy z niektorých vystúpení. Ich prehľad nájdete práve v tomto článku.

Zábava
07. júl. 2022 o 18:35
Zažite Pohodu naživo: Sledujte live streamy koncertov z festivalu na Obkec.sk

Nie ste na Pohode a chceli by ste vidieť aspoň pár koncertov z festivalu? Sledujte facebookový profil Obkec.sk a budete môcť vidieť live streamy z niektorých vystúpení. Ich prehľad nájdete práve v tomto článku.

Festival Pohoda 2022 môžete vidieť naživo aj z pohodlia svojej obývačky. Na facebookovom profile Obkec.sk totiž priamo z festivalu prezdieľame live streamy niektorých koncertov a na svoje si príde úplne každý. Ktoré vystúpenia a v ktoré dni budete môcť vidieť?

Štvrtok

Nemoderný chalan (Laco Lučenič + Midi Lidi) - 20:45

V novembri 2021 hudobný svet opustila legenda slovenskej hudobnej scény Meky Žbirka. Skvelou spomienkou na jeho album Nemoderný chalan bude vystúpenie českej skupiny Midi Lidi spolu s Lacom Lučeničom, ktorý s Mekym dlho hrával a spolupracoval. Práve tento jedinečný koncert špeciálne pripravený pre Pohodu si budete môcť pozrieť už vo štvrtok o 20:45.

Gleb - 0:15

Raper Gleb je v posledných rokoch pravidelným účastníkom Pohody a nebude chýbať ani tento rok. Jeho rýchly rap a nadupané beaty najväčších hitov z albumov Lavička Pimpin, Gauč Storytelling či EP-čka Leto v Kufri si budete môcť vychutnať zo štvrtka na piatok, konkrétne 15 minút po polnoci.

Piatok

Greatest Hits - 14:40

Kapela Greatest Hits síce vznikla na severe Anglicka, no tvoria ju hudobníci z viacerých kútov sveta. Cieľom ich hudby je zabaviť sa na vlastných neistotách a problémoch, jednoducho odľahčiť si ťažobu bežného života. Ich koncert budete môcť sledovať v piatok o 14:40.

Wolf Alice - 17:00

Indie kapela Wolf Alice má na svojom konte už dve ocenenia NME Awards či Q Award a nie je to žiadna náhoda. Každý ich nový album nejakým spôsobom prekonal svojho predchodcu a aj najnovší počin Blue Weekend zožal pozitívne reakcie. Live stream z ich koncertu uvidíte v piatok o 17:00.

Injury Reserve - 18:10

Formáciu Injury Reserve tvorí trojica inovátorských raperov pochádzajúcich z Phoenixu. Od hudobných magazínov zbierajú samé superlatívy, pričom recenzenti chvália najmä ich industriálon-experimentálny štýl a nebojácne úprimné texty. Na Pohode zahrajú v piatok o 18:10 a môžete ich vidieť aj vy.

Sigrid - 20:30

Speváčka Sigrid na domácej scéne prerazila už ako 16-ročná vďaka skladbe Sun. Svet si ju všimol vďaka EP Don't Kill My Vibe z roku 2017, pričom jej druhý singel z tohto počinu s názvom Strangers prerazil do Top 10 v hitparádach vo Veľkej Británii, Nórsku či Írsku. Nasledoval debutový album Sucker Punch z roku 2019, ktorý taktiež zožal pozitívne recenzie. Na Pohodu však príde s novou šou, ktorú si môžete pozrieť v piatok o 20:30.

Sobota

Bolo nás 11 + Bratislava Hot Serenaders - 14:40

Bolo nás 11 je už tradičnou súčasťou Pohody. Koncerty tejto zostavy, ktorej frontmanom bol Milan Lasica, má vždy elektrizujúcu atmosféru a pod pódiom sa zvyknú stretnúť tisíce divákov. Ich koncert bude Pohoda streamovať v sobotu o 14:40.

Molchat Doma - 18:10

Kapela Molchat Doma sa prezentuje textami v ruskom jazyku, pričom jej frontmanom je spevák Egor Shkutko. V roku 2020 vydali album Monument, ktorý prirovnávajú k legendám ako The Cure či Kraftwerk. Zahrajú vám v sobotu o 18:10.

FVLCRVM - 0:00

Pišta Kráľovič alias FVLCRVM je interpret, ktorý na svojich divákoch nikdy nenechá nitku suchú. V roku 2020 mu vyšlo debutové EP s názvom Attentioncore, s ktorým získal ocenenie Radio_Head Awards. Pištovu energickú párty si budete môcť užiť zo soboty na nedeľu o polnoci.

Confidence Man - 1:10

Štvočlenná kapela Confidence Man prišla na Pohodu až z Austrálie. Na svojom konte však už majú vystupovanie na takých festivaloch ako Glastonbury či The Great Escape. V roku 2018 vydali album Confident Music For Confident People, ktorý nielen získal skvelé recenzie, ale zároveň aj rozbil väčšinu svetových hudobných rebríčkov. Zo soboty na nedeľu o 1:10 si ich nenechajte ujsť.