Zábava 04.11.2021 12:04

Techno Fico, reggae Kotleba či DJ Kuffa: Vypočujte si najlepšie remixy hlášok politikov

Remixy politikov a ich hlášok sú možno prehliadaný žáner, ale celkom neprávom. Na Slovensku totiž vzniká množstvo skvelých skladieb, ktoré nielen pobavia, ale dá sa pri nich aj veľmi dobre tancovať. Obkec.sk pre vás vybral tie najlepšie remixy hlášok slovenských politikov.

Zdieľať
instagram Facebook twitter

Výber najlepších remixov pochádza z instagramového profilu Jagoviny a YouTube kanálov kandeláber austrálsky, DJ Mike Swing a PawielBeats.

Remixy hlášok slovenských politikov sú do tanca i do smiechu. Jeden z najčerstvejších hitov patrí Robertovi Ficovi.
Remixy hlášok slovenských politikov sú do tanca i do smiechu. Jeden z najčerstvejších hitov patrí Robertovi Ficovi.
Zdroj: TASR

Tento bombastický remix od instagramového profilu Jagoviny je novou hymnou všetkých slovenských techno maniakov. Za vyjadrenie o kokaíne v SaS chce Sulík na Roberta Fica podať trestné oznámenie. Nie je to však prvýkrát, čo ho chcel za podobné výroky zažalovať.

Marek Krajčí sa síce preslávil najmä ako neúspešný minister zdravotníctva, ale netreba zabúdať na jeho fantazírovanie o stretnutí s Duchom Svätým v humne. Remix s názvom Museli ste chlastať uverejnili na youtubeovom kanáli s názvom kandeláber austrálsky.

Kto by to bol povedal, že Marián Kuffa by bol skvelým new school raperom? Vieme si ho predstaviť na feate so Zayom. Nie je to síce politik, ale beatboxuje ako o život. Ide o ďalší vydarený počin z kanála kandeláber austrálsky.

Do tretice a nie naposledy je tu kandeláber austrálsky a reggae projekt Mariana Kotlebu. Taktiež sa pokúsil rapovať, ale zvolil skôr smer Medial Banana, ale nejak sa nám nechce veriť, že by s ním chalani chceli niečo mať.

Na záver je tu ešte jeden kandeláber austrálsky, pretože tento kanál skutočne vie, ako mixovať hlášky politikov. V tomto videu vystupuje množstvo zaujímavých postáv slovenskej politiky a je to silný zážitok.

Ďalší skvelý remix priniesol DJ Mike Swing. Jeho Salara Banda neobsahuje len hlášky slovenských politikov, ale aj niekoľkých ďalších exotov, napríklad Alenka z reality šou Mama, ožeň ma, či zaklínačka "Salarabanda" z náboženského stretnutia.

Jedným z najväčších hitov bol svojho času anglický slovný šalát Igora Matoviča a remixov z jeho verbálnych kotrmelcov vzniklo hneď niekoľko. Ten od PawielBeats však patrí medzi najpríšnejšie a najlepšie.

Zdieľať
instagram Facebook twitter
Sme na sociálnych
sieťach
Logo Ringier Axel Springer
© 2010 - 2021
Ringier Axel Springer Communities, s.r.o.
Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.