Zábava 13.01.2022 19:15

Žena dostala v KFC hlavu sliepky namiesto krídeliek. Fotka potrápi aj silné žalúdky

Človek, to je tvor omylný. No v tomto prípade ide o extrémne veľký omyl. Predstavte si, že idete do svojho obľúbeného fast foodu, otvoríte si balíček s jedlom a tam zrazu... Niečo poriadne nechutné.

Zdieľať
instagram Facebook twitter

Populárny fast food KFC si tentokrát nechtiac urobil poriadne zlú reklamu. Gabrielle si objednala kuracie krídelká, no v jedle objavila usmaženú slepačiu hlavu, píše portál 9GAG.

S veľmi nechutnou skúsenosťou sa podelila aj na sociálnej sieti a KFC dala v recenzii len dve hviezdičky. Po tom, ako našla v boxe s krídelkami hlavu zo sliepky, ju prešla aj posledná chuť na jedlo.

Diskutujúci na internete nechápali, ako sa mohla dostať hlava do boxu. Nevideli ju pracovníci už pri samotnej príprave? Samotní zamestnanci sa k celej udalosti vyjadrili a tvrdia, že ani oni sami netušia, ako mohlo dôjsť k tejto chybe.

Kuracia hlava
Kuracia hlava
Zdroj: instagram.com/takeawaytrauma

Vedenie dodalo, že obdobné situácie sa u nich nestávajú takmer nikdy a budú ešte viac obozretní. Okrem toho potvrdili aj skutočnosť, že sa s nespokojnou zákazníčkou spojili a ponúkli jej možnosť najesť sa v KFC na účet podniku.

Ešte stihli zavtipkovať, že dve hviezdičky sú za podobných okolností veľmi dobrým hodnotením. Samozrejme, Gabrielle túto ponuku prijala. Tentokrát snáď bude so svojím menu maximálne spokojná.

Zdieľať
instagram Facebook twitter
Sme na sociálnych
sieťach
Logo Ringier Axel Springer
© 2010 - 2021
Ringier Axel Springer Communities, s.r.o.
Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.