Zaujímavosti 13.01.2022 19:30

Mamička okrem bábätka dojčí aj vlastného manžela. Tvrdí, že to scelilo ich vzťah

Mamička na TikToku prezradila, že okrem bábätka dojčila aj svojho manžela. Prezradila, aký mala na to dôvod a prečo ich táto skúsenosť ešte viac spojila.

Zdieľať
instagram Facebook twitter

Mladá mamička zverejnila na TikToku video, v ktorom vysvetlila, z akého dôvodu požiadala vlastného manžela o to, aby sa prisal na prsník a nakŕmil materským mliekom. Neurobila to však kvôli tomu, aby experimentovala alebo len tak z nudy. Dôvodom boli bolesti prsníka, uvádza portál TheSun. Keďže dojčí, tak usúdila, že zrejme ide o upchatý mliekovod. Pri čerstvých mamičkách teda nejde o žiadnu raritu.

Jej partner bol posledným svetielkom nádeje

Problém sa však skomplikoval vo chvíli, ako dostala horúčku a zistilo sa, že ide o mastitídu. Je to zápal prsníka, ktorý je spôsobený nahromadením materského mlieka, prípadne sa upchávajú mliečne kanáliky.

Nezaberali ani antibiotiká a zúfalá žena vyskúšala aj iné metódy liečby. Žiadna z nich však nepadla na úrodnú pôdu. Poslednou možnosťou bolo obrátiť sa na partnera.

Keď na internete objavila článok o tom, že partner by mal vysať upchaté mlieko, mamička neváhala ani sekundu. Sama dodala, že ani za svet by jej nenapadla myšlienka o tom, že by dojčila svojho manžela. A, samozrejme, podobná myšlienka by údajne nikdy neskrsla ani v jeho hlave.

Ich vzťah to posunulo na nový level

Život je však nevyspytateľný a občas nás donúti vyskúšať veci, ktoré by nám za bežných okolností ani len na um nezišli. Po tom, ako s touto informáciou zašla k manželovi, súhlasil.

Vo videu hovorí: "Spýtala som sa manžela, či mi chce pomôcť. Povedal mi, že to pre mňa urobí, ale je možné, že bude zvracať, no obetuje sa. Zobrali sme misku, do ktorej mohol mlieko vypľuť."

Metóda zafungovala a problém ustúpil. Jej manžel dodal, že materské mlieko je veľmi sladké. Na záver stihla dodať, že práve táto okolnosť ich spojila na celý život.

Zdieľať
instagram Facebook twitter
Sme na sociálnych
sieťach
Logo Ringier Axel Springer
© 2010 - 2021
Ringier Axel Springer Communities, s.r.o.
Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.