Zaujímavosti 13.01.2022 12:05

Ochutnali krv toho druhého: Megan Fox a Machine Gun Kelly oslávili zásnuby netradične

Megan Fox a Machine Gun Kelly sa zasnúbili. Aby oslávili významnú udalosť svojich životov, na prípitok obaja ochutnali krv toho druhého.

Zdieľať
instagram Facebook twitter

Herečka Megan Fox a raper Machine Gun Kelly (MGK) tvoria jeden z najsledovanejších prominentných párov šoubiznisu. Na sociálnych sieťach oznámili, že 11. januára sa zasnúbili a tento životný míľnik oslávili tak, ako to vedia len oni dvaja - každý ochutnal krv toho druhého. Informoval o tom portál Unilad.

MGK vysvetlil dizajn prsteňa

Fox, ktorá má 35 rokov, a 31-ročný MGK, vlastným menom Colson Baker, sa zoznámili pri nakrúcaní filmu Midnight in The Switchgrass. Snímka bola kritikmi roznesená na kopytách, takže z neho vznikla aspoň táto ostro sledovaná celebritná dvojica. Chodili spolu 1 a pol roka, keď sa MGK nakoniec odhodlal a vyslovil veľkú otázku. Fox odpovedala, ako inak, "áno".

MGK ukázal na Instagrame aj prsteň a vysvetlil, prečo sú na ňom dva kamene. "Smaragd (jej rodný kameň) a diamant (môj rodný kameň) sú osadené na dvoch magnetických pásikoch tŕňov, ktoré sú ako dve polovice tvoriace jednu dušu v podobe nezvyčajného srdca, symbolizujúceho našu lásku," vysvetlil MGK v príspevku. Termín svadby zatiaľ nie je známy.

Zdieľať
instagram Facebook twitter
Sme na sociálnych
sieťach
Logo Ringier Axel Springer
© 2010 - 2021
Ringier Axel Springer Communities, s.r.o.
Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.