04. máj. 2021 o 08:02
Martin Kalinčák, obkec.sk

10 najdivnejších sexuálnych úchyliek, ktoré nechceš, aby praktizoval tvoj partner

placeholder
Sexuálne túžby možno uhasiť rôznymi spôsobmi.
Zdroj: istock.com

Prostredie sexuálnych fantázií je nevyspytateľné a svoje o tom vedia najmä tí, ktorých vzrušujú rôzne čudesnosti. Aj ty si si myslel, že patríš medzi divných ľudí a odmietol si sa svojej polovičke zdôveriť, že ťa pri posteľných hrátkach priam dostávajú do varu tak trochu inakšie praktiky? Tak potom vedz, že po svete chodia aj väčší čudáci.

Zaujímavosti
04. máj. 2021 o 08:02
10 najdivnejších sexuálnych úchyliek, ktoré nechceš, aby praktizoval tvoj partner

Prostredie sexuálnych fantázií je nevyspytateľné a svoje o tom vedia najmä tí, ktorých vzrušujú rôzne čudesnosti. Aj ty si si myslel, že patríš medzi divných ľudí a odmietol si sa svojej polovičke zdôveriť, že ťa pri posteľných hrátkach priam dostávajú do varu tak trochu inakšie praktiky? Tak potom vedz, že po svete chodia aj väčší čudáci.

Zoznam sexuálnych úchyliek je priam nekonečný a z času na čas doň vďaka rôznym psychologickým testom nejaká tá nová pribudne. Áno, ľudí vzrušuje naozaj čokoľvek a často ide o tak bizarné spôsoby ukájania sa, až sa ti zdá, že „toto predsa nikoho nemôže vzrušovať.“

Opak je ale zvyčajne pravdou a platí to aj v tomto prípade. Pozri sa, akých 10 najbizarnejších úchyliek možno v dlhočiznom zozname nájsť. Predpokladáme, že keby tvorcovia filmu 50 odtieňov sivej (aj spisovateľka, ktorá stojí za knižnou predlohou) vedeli, čo všetko vo svete sexuálnych fantázií existuje, rozhodne by svoje dielka značne okorenili.

#1 BELONEFÍLIA

Pokiaľ patríš k ľuďom, ktorí radi experimentujú a čo sa týka posteľných radovánok, radi sa nechávajú zlanáriť na rôzne zverstvá, belonefilické praktiky sú tým azda najmenším zlom, ktoré môžeš otestovať doslova na vlastnej koži (i predkoži). Belonefília je totiž slovo, ktoré je akoby synonymom pre fetiš na ihly či iné ostré predmety, ako sú zichérky, špendlíky, ale aj meče či ostré nože. Samozrejmosťou sú aj množstvá piercingov na rôznych kúskoch tela, pretože takýchto ľudí vzrušuje práve moment prepichnutia kože. Predtým teda, ako skočíš do postele s niekým, kto má na tele nadmerné množstvo náušníc a iných extravagantných skrášľovákov, pre istotu sa presvedč, či pred samotným sexuálnym aktom nebudeš musieť zájsť do železiarstva po ďalšie pomôcky.

#2 OCULOFÍLIA

O niečo divnejšia ako piercingy je oculofília, ktorej meno priamo napovedá o čo vlastne ide. Pokiaľ ti práve prešiel po chrbte mráz, čo konkrétne oculofilov vzrušuje, tak pravdepodobne si sa aj trafil. Hlavnú úlohu pri oculofilickom sexuálnom akte totiž okrem spájania mužských a ženských pohlavných orgánov zohráva aj očné ústrojenstvo. Oculofila v podstate vzrušuje akékoľvek trenie o oko, strkanie genitálií do očných buliev, prípadne aj určitá bitka do očí penisom.

#3 FROTTEURSTVO

Na frotteurstvo by si mal dať pozor takmer každý z nás, kto cestuje preplneným autobusom či električkou. Ide totiž o úchylku, ktorá sa prejavuje najmä u mužov a to tak, že sa radi tisnú na telá žien, čo ich privádza až k vytúženému vrcholu. Samozrejme, pozor si v prípade stretnutia s frotteurom netreba dávať len v preplnenej MHD. Na ženu totiž nemá problém sa nalepiť aj v poloprázdnom spoji.

#4 AUTOPEDERASTIA

Toto je niečo, čo zrejme nikdy neokúsia tí muži, ktorým príroda do trenírok nenadelila poriadnu výbavu. Ide totiž o spôsob uspokojenia, pri ktorom sa muži pokúšajú vtlačiť si svoj vlastný pohlavný úd do svojho konečníka. Čudné, ale ako som už spomenul, ľudia sú všelijakí.

#5 ANTROPOFAGOLAGNIA

Pokiaľ si si myslel, že už nič horšie prísť nemôže, opäť raz si sa mýlil. Toto je totiž lahôdka len pre skutočných fajnšmekrov a tebe nezostáva nič iné, len sa modliť, aby ju tvoj frajer či frajerka nepraktizoval poza tvoj chrbát. Aj keď psychológia antropofagolagniu opisuje ako „pomerne neškodnú“ úchylku, ktorá je výhradne o predstavách, ver mi, že aj to je už celkom dosť na hlavu. Ide o to, že ten, kto touto úchylkou trpí, si sex nedokáže užiť bez predstáv o tom, že svojho partnera (či partnerku) vlastne znásilňuje, pitvá a následne zje. Predpokladám, že po tomto budeš mať aj isté obavy, pokiaľ tvoja polovička čo i len obľubuje zombie filmy a seriály. Ver mi, aj ja by som sa smial.

#6 OMORASHI

V podstate ide o akúsi „pod-úchylku“ urofílie, ktorú niektoré páry ľudovo nazývajú „zlatý dážď“ a veľmi často je prítomná aj vo filmoch pre dospelých. Praktika omorashi však nespočíva v púšťaní moču na telo partnera, ide práve o to ho v sebe udržať. V podstate je ale úplne jedno, či sa pred oromashistom promenáduje s plným mechúrom jeho polovička, pretože ho vzrušuje aj mechúr vlastný či čo i len vedomie, že osoba pred ním potrebuje ísť urgentne na malú potrebu.

#7 HOMILOFÍLIA

Uznávam, že oproti ostatným úchylkám je homilofília len veľmi slabým odvarom, predpokladám, však, že predstavy o tom, že súložíš niekde pred rozprávajúcim farárom alebo na mieste, kde sa farár a veriaci môžu nachádzať, už sú trošku scestné. O niečo menším labužníkom je hierofilik. Tomu totiž na uspokojenie plný kostol veriacich netreba, postačí mu akákoľvek svätá soška či obrázok. Ak by si si potreboval overiť, či tvoju polovičku sväté obrázky nevzrušujú, skús pri najbližších posteľných radovánkach na viditeľné miesto nejaký položiť. A potom už len zmeraj čas...

#8 TERGOMASTIA

Pod príznačným názvom, ktorý by si mnohí mohli spájať s mastením určitých častí tela sa ukrýva niečo omnoho nechutnejšie, samozrejme. Ide o formu sexuálneho uspokojovania, pri ktorej je potrebné, aby jeden z partnerov strávil niekoľko hodín na slnku a nechal si spáliť kožu. Skutočný pôžitok prichádza až v momente, kedy sa takáto koža začne z tela odlupovať. To je totiž presne tá pravá chvíľka, ktorá jedného z dvojice vzrušuje najviac: olúpať si ho. Mňamka!

#9 URTIKÁCIA

Veľkým labužníkom je aj človek, ktorý sa výživa v tejto forme ukájania. Na smolu urtikantov však môžu túto praktiku vykonávať len pár mesiacov v roku, keďže ide o uspokojenie za pomoci pŕhlenia žihľavou.

#10 PYROPUBIZMUS

Samozrejme, ako sa hovorí, to najlepšie som si nechal na záver. Už z názvu je jasné, že pri tejto úchylke sú na scéne potrebné ohne a pubické ochlpenie. Aby si si však konkrétnejšie vedel predstaviť, o čo vlastne ide: táto úchylka je u oboch pohlaví len veľmi ojedinelá a pravdepodobne u žien ani veľmi populárna nie je. Pyropubizmus totiž spočíva v tom, že muž tesne pred vyvrcholením vytiahne svoj penis z vagíny svojej partnerky, zapáli jej ochlpenie a snaží sa čo najlepšie svojím ejakulátom plamene šľahajúce pred ním uhasiť.