13. nov. 2021 o 13:52
IR, delish.com, screenrant.com, tvgag.com

Gordon Ramsay a jeho najdrsnejšie urážky: Idiotský sendvič, mŕtva babka či Hitler

placeholder
Najdrsnejšie urážky Gordona Ramseyho
Zdroj: northfoto

Gordon Ramsay je známy svojimi nekompromisnými urážkami, ktorými častoval nešťastných kuchárov vo viacerých gastronomických reality šou. Nedávno oslávil 55. narodeniny a pri tejto príležitosti vám Obkec.sk prináša jeho najdrsnejšie a najzábavnejšie hlášky.

Zábava
13. nov. 2021 o 13:52
Gordon Ramsay a jeho najdrsnejšie urážky: Idiotský sendvič, mŕtva babka či Hitler

Gordon Ramsay je známy svojimi nekompromisnými urážkami, ktorými častoval nešťastných kuchárov vo viacerých gastronomických reality šou. Nedávno oslávil 55. narodeniny a pri tejto príležitosti vám Obkec.sk prináša jeho najdrsnejšie a najzábavnejšie hlášky.

Gordon Ramsay si servítky pred ústa neberie. Uznávaný šéfkuchár pôsobil vo viacerých reality šou, ako je napríklad Hell's Kitchen, Kitchen Nightmares či MasterChef. Neodmysliteľnou súčasťou týchto relácií sú Ramsayho hlášky voči ostatným kuchárom, v ktorých často prekračuje hranice únosnosti míľovými krokmi.

Najlepšie hlášky Gordona Ramseyho pre vás Obkec.sk vybral z portálov delish.com, screenrant.com a tvgag.com.

Medzi absolútne najobľúbenejšie a najoriginálnejšie urážky patrí tá, keď Ramsay priložil kuchárke na každé ucho krajec toastového chleba a spýtal sa: "Vieš, čo si?" Slečna veľmi dobre vedela: "Idiotský sendvič."

Ak máte radi SpongeBoba, pravdepodobne zbožňujete aj postavu Sépiáka. Hoci je stále naštvaný, často pôsobí najnormálnejšie z celej Zátoky bikín. Inšpiroval aj Ramsayho, keď povedal: "Táto sépia je taká nedovarená, že ju počujem, ako posiela SpongeBoba do ri*i!"

Pravdepodobne musíte byť v kuchyni naozaj hrozní, keď vám šéfkuchár Ramsay povie takúto vec: "Ešte nikdy, nikdy, nikdy, nikdy, nikdy predtým som nestretol niekoho, v koho by som veril menej ako v teba."

V reality šou MasterChef použil Ramsay podobný princíp, akým občas pletie súťažiacich aj Paľo Habera v SuperStar. Najskôr to vyzerá ako pochvala, ale nakoniec je to vlastne kritika.

"Naozaj ma prekvapuješ," povedal súťažiacemu. "Ďakujem, šéfkuchár, dúfal som, že si to všimnete. Chcem povedať, že som do toho dal všetko," odpovedal nič netušiaci kuchár. Ramsay ho však vrátil nohami späť na Zem: "Prekvapuješ ma, aký si na ho*no!"

Repertoár Ramsayho urážok obsahuje pravdepodobne najviac položiek na tému "surové mäso." V tomto prípade je to hovädzie: "To hovädzie je také nedovarené, že začalo žrať šalát!"

V tejto téme ešte zostaneme, pretože ďalší klenot zo šéfkuchárovej knižnice hejtu sa týka bravčového a filmu Leví kráľ: "To bravčové je také surové, že začalo spievať Hakuna Matata!"

Najnovšia gastronomická reality šou sa bude volať Moja mŕtva babka varí lepšie ako ty. Ako hovorí Ramsay: "Moja babka by to urobila lepšie, a to je mŕtva!"

Keď Ramsay hovorí alebo kričí svoje názory, je to stále fajn. Oveľa väčší problém nastane, keď začne dávať kuchárom hádanky. Vtedy vedia, že je niečo zle, ako napríklad v tomto prípade: "Prečo sliepka prešla cez cestu? Pretože si ju, dopr*ele, neuvarila!"

Vyraďovanie súťažiacich v reality šou je niekedy ťažké. Obzvlášť, keď nemáte veľmi z čoho vyberať. "Toto je naozaj ťažké rozhodnutie," povedal Ramsey. "Pretože ste obaja na ho*no."

Jedna zo šľachetných vlastností Gordona Ramsayho je úprimnosť. Takto otvorene zhodnotil kuchárovu čimičangu: "Úprimne, čimičanga... čimi-švihni to do koša."

Najhoršie, čo môže kuchár v kuchyni urobiť, je nesúhlasiť so šéfkuchárom. Vypomstilo sa to aj jednému milovníkovi tekvíc. "Ja len chcem viac tekvice," povedal. Ramsay bol pripravený: "Dobre, zoženiem ti viac tekvice. Vrazím ti ju rovno do tvojej pos*atej ri*i. Chcel by si ju celú alebo nakrájanú na kocky?"

Ak sme spomínali hlášky, ktoré sú riadne za hranicou, toto je bez pochýb jedna z nich: "Naozaj musím vykopať Hitlera z hrobu, aby ti mohol ukázať, ako funguje rúra?"

Ramsay nemá zľutovanie ani s ľuďmi, ktorí sa snažia byť slušní. Slečna sa ho spýtala, či mu prinesie ešte niečo a on odpovedal nekompromisne: "Možno vrecko na zvracanie."

Zohrievať šéfkuchárovi jedlo v mikrovlnke je čistá tragédia. Keď sa tohto kuchára spýtal, či vôbec niečo na jeho tanieri nebolo zohriate v mikrovlnke, odpovedal, že "šalát". Tým, samozrejme, Ramsayho dostal do vývrtky: "Ty sku*vený pampúch. To je jasné, že nezohrievaš šalát v mikrovlnke."

Ramsay však občas dokáže povedať aj niečo, čím nezaútočí priamo na kuchára. Kopne si tak len do jeho práce a prípadne ešte ukáže prstom na celú krajinu. Podarilo sa mu to napríklad v nasledujúcom prípade. Upozorňujeme, že slovo "oil" v angličtine znamená "olej" i "ropa", takže ide o slovnú hračku: "Použil si toľko oleja, že USA chce ten pos*atý tanier napadnúť!"