07. nov. 2021 o 21:10
LR, boredpanda.com

Klonovanie dinosaurov či meškanie na chlebový meeting: Najvtipnejšie hlášky spiacich ľudí

placeholder
Zábavné príbehy námesačných ľudí a smiešne hlášky, ktoré povedali.
Zdroj: pixabay.com

Poznáte ten pocit, keď vás zo sna zobudia čudesné zvuky, strašidelné slová, či kopanec od vášho partnera, ktorý vo sne bojuje o  život? Užívatelia na Twitteri zdieľali svoje neobyčajné nočné dobrodružstvá.

Zaujímavosti
07. nov. 2021 o 21:10
Klonovanie dinosaurov či meškanie na chlebový meeting: Najvtipnejšie hlášky spiacich ľudí

Poznáte ten pocit, keď vás zo sna zobudia čudesné zvuky, strašidelné slová, či kopanec od vášho partnera, ktorý vo sne bojuje o  život? Užívatelia na Twitteri zdieľali svoje neobyčajné nočné dobrodružstvá.

Ak ste už niekedy mali tú česť a žili ste s človekom, ktorý býva námesačný alebo hovorí zo sna, pravdepodobne viete, aké zábavné (či desivé) toto spolunažívanie dokáže byť. Aj napriek tomu, ako často sa takýto fenomén v populácii vyskutuje, doposiaľ o ňom nemáme dostatok informácií, aby sme ho celkom pochopili. Nech už je tomu však akokoľvek, práve vďaka tomu vznikajú rôzne vtipné príbehy a zážitky, ktoré sa šíria na internete. Portál Bored Panda zozbieral tie najlepšie.

1. „Viem, že často rozprávam zo sna. Preto som sa raz rozhodol nahrať to, čo hovorím. Tá najsofistikovanejšia hlúposť bola, keď som počas 15 minútového interview opisoval dôležitosť klonovania dinosaurov odseknutím ich hláv a prilepením ich na telá bez hláv. Následne boli oživení a stali sa pracovnou silou pre maloobchodný reťazec.“

2. „Kamarátov otec býval kedysi námesačný. Raz zobudil svoju ženu o druhej v noci, pretože stále otváral, zatváral, otváral a zatváral žalúzie v spálni. Keď sa ho manželka opýtala, čo to robí, on len povedal: ,Ja ani neviem, ale rozhodne nie som ten správny človek pre túto poondiatu prácu.'“

3. „Z ničoho nič mnou začala žena v noci triasť a kričať na mňa:

Ona: JAKE JAKE JAKE JAKE JAKE!

Ja: Čo je? Čo sa deje?

Ona: Myslím, že by sme už mali ísť spať.

Zvrtla sa na druhú stranu a začala chrápať."

4. „Raz, asi o druhej ráno, ma môj manžel zobudil so slovami: ,Ničoho sa neboj, v skrinke mám trofej z kriketu. Ale teraz musíš utiecť. Hneď! Inak nebudú žiadne lievance.' Odrazu urobil zlovestnú pauzu, a potom povedal: ,Neskoro, teraz idú po tebe...' a potom zaspal. Prekvapivo, ja som už zaspať nemohla."

5. „Moje 3 najobľúbenejšie zážitky s manželom:

  1. Potom, ako som sa ho opýtala, čo robí, keď som ho našla ťapkať po spodku postele, mi odpovedal: ,Hľadám kokosové orechy.' 
  2. Naraz som sa zobudila a ucítila som, ako na mňa pritláča perinu so slovami: ,Si nahá a ten chlap sa na teba pozerá!'
  3. Z ničoho nič: ,Mám si dať dolu nohavice? Čože? Akože úplne všetky?'“ 

6. „Jedného večera som ležala v posteli a čítala knihu. Môj manžel ležal vedľa mňa, chrápal a spal už hodnú chvíľu. Nečakane sa však prudko posadil, naklonil sa ku mne a jemne mi stlačil prsia a zazubil sa. ,TOTO nemôžeš urobiť u kaderníčky,' povedal, uložil sa naspäť a začal znovu chrápať. Na ďalší deň si samozrejme na nič nespomínal.“

7. „Myslím si, že je oveľa lepšie, keď sa tvoj partner zo sna rýchlo posadí na posteli, než keď potichučky pomaličky vstáva. Vyzerá to akoby sa dvíhal z hrobu, následne sa k tebe otáča, v tme sa na teba zahľadí, a potom po celých 20 sekundách (možno sa to nezdá, ale je to naozaj dlhý čas, keď na teba v tme niekto zazerá) si ľahne naspäť. Myslel som si, že budem v tú noc zavraždený v spánku."

8. „Raz v noci som zobudil svoju partnerku s veľkým naliehaním a panikou hovoriac:

Ja: Budeme meškať!

Ona: Meškať kam?

Ja: Na chlebový meeting! Budeme meškať!

Ona: Aký chlebový meeting, čo to splietaš?

Ja: No chleby! Všetky tam predsa budú!

Potom som samozrejme začal vymenovávať všetky možné druhy chlebov.“

9. „Pred dvomi týždňami som išiel do postele veľmi neskoro. Keď som vchádzal do spálne, podlaha zavŕzgala a  zrazu z  izby zakričal hlas: ,Myši, oni majú také hrozne maličké ručičky.' Potom sa ozvalo opäť chrápanie, ktoré prekrylo aj môj neskutočný rehot."

10. „Raz som sa zobudila uprostred noci a  našla svojho partnera, ako ukazuje smerom pod posteľ hovoriac: ,Už na nich čakám.' V  tom momente som si nebola tak celkom istá, či sa mám smiať, alebo volať exorcistu!"

11. „Môj ex priateľ, ktorý pracoval v  reštaurácii, kedysi nahlas prijímal objednávky počas spánku. Preto som si z  neho občas robila srandu a  hovorila mu v noci veci ako: ,Prepáčte, ale ja som si objednala kávový koláč,' alebo: ,Tento steak je už príliš prepečený.' On bol z  toho zakaždým veľmi nervózny a  odpovedal niečo ako: ,Hned to bude, madam!' Vždy som sa dobre pobavila.

12. „,Oni ma varovali pred škriatkami. Sú rozkošní, ale nemôžeš im veriť. Sú naozaj prešibaní. Práve som s  jedným vo vani. (prestávka) Snažím sa ho poriadne vydrhnúť.' Keď som toto v  noci začula, začala som sa nekontrolovateľne smiať a  nemohla ani zaspať. Môj muž samozrejme neveril, že niečo také povedal. Napriek tomu sa to doma uchytilo a  najmä tá posledná veta patrí medzi naše najobľúbenejšie."

13. „Môj muž ma  už počas noci zachránil pred mimozemšťanmi (tým, že ma zhodil z  postele a  hodil na mňa perinu), pred upírmi a  levmi, ktorí ma naháňali, a  keď ešte pracoval ako predavač v  papiernictve, urobil mi skvelú ponuku na červené a  zelené perá, a to o  druhej ráno."

14. „Som už dlhý čas na dôchodku, no kedysi som bol pilotom bojových lietadiel. Moja žena si ešte stále veľmi dobre pamätá, keď som ju násilím zhodil z  postele, zatiaľ čo som na ňu kričal: ,Katapultuj sa! Katapultuj sa!'"

15. „Jednej noci ma môj spiaci priateľ zobudil štuchaním do pleca, a  potom na mňa zakričal: ,Fuuuj! Fuuuuuuuuj!' Zatiaľ čo mi ukazoval palec dole. Potom sa prevalil na druhý bok, založil si ruky a  začal sa chichotať." Moja sebadôvera sa odvtedy už  celkom nezotavila...