25. nov. 2021 o 08:48
IR, buzzfeed.com

Strašidelné fotky vyzerajú ako z hororu. Sú však skutočné a naskakujú z nich zimomriavky

placeholder
Strašidelné fotky, ktoré vyzerajú ako z hororu, ale sú skutočné.
Zdroj: reddit.com/Saltycrackers_mp4, mastodonte88

Strašidelné fotky, ktoré vyzerajú ako z hororu, ale sú skutočné, vám spôsobia zimomriavky. Na týchto záberoch nájdete na prvý pohľad bežné životné situácie, ktoré sa jediným detailom dokážu zmeniť na nepríjemný a napínavý zážitok.

Zábava
25. nov. 2021 o 08:48
Strašidelné fotky vyzerajú ako z hororu. Sú však skutočné a naskakujú z nich zimomriavky

Strašidelné fotky, ktoré vyzerajú ako z hororu, ale sú skutočné, vám spôsobia zimomriavky. Na týchto záberoch nájdete na prvý pohľad bežné životné situácie, ktoré sa jediným detailom dokážu zmeniť na nepríjemný a napínavý zážitok.

Fanúšikovia hororov a tí, ktorí sa jednoducho radi boja, budú touto sériou fotiek nadšení. Všetkým ostatným pravdepodobne bude naskakovať husia koža, pretože niektoré z týchto záberov sú naozaj strašidelné. Hoci tieto fotky vyzerajú ako z hororu, sú absolútne skutočné, píše portál Buzzfeed.

Predstavte si, že žijete v Japonsku a jedného dňa vám cez okno vlezie do izby takáto stonožka. Do ktorej krajiny by ste sa presťahovali po tomto zážitku?

Keď komár preletí príliš blízko pred objektív fotoaparátu, môže to skončiť aj ako apokalyptický výjav zo sci-fi filmu.

Keď sa do vyrezávania svetlonosov pustia veveričky, môže sa z peknej záhradnej dekorácie veľmi rýchlo stať hororová rekvizita.

Predstavte si, že prídete do práce ako prví, sú 4 hodiny ráno a na chodbe nájdete vznášajúci sa červený balónik, presne taký, aký bol v horore It. Akú prácu by ste si našli potom?

Obyčajné pletivo na ohradu pre sliepky sa môže zmeniť v takýchto úchvatných duchov, ktorí pri slabšom svetle a horšej viditeľnosti môžu prevetrať kdejaké spodné prádlo.

Keď vaše dieťa v rámci školského projektu vyrobí niečo strašidelné a vy to potom musíte v domácnosti uctievať, až kým dieťa nevyrastie.

"V prípade, že začujete zvuk varovnej sirény, urýchlene opustite oblasť a vylezte 200 krokov na kopec," píše táto priateľská výstražná ceduľka.

Keď uvidíte, ako vaše dieťa objíma takýto netopier, ubijete netopiera papučou. Aj napriek tomu, že je to len vaše druhé dieťa v kostýme netopiera.

Keď má vaša mačka také bicepsy, že sa jej neodvážite odvrávať na žiadne mňauknutie.

V roku 1930 vypukol v múzeu Madame Tussaud v Londýne požiar. Takto vyzerali poškodené voskové figuríny, ktoré sa podarilo zachrániť.

Ak by mali susedia takéhoto psa, priviažeme naň červené balóniky a necháme ho odletieť tam, odkiaľ prišiel. Do pekelných zákutí hororovej fantázie.

Keď technici od Disneyho opravovali animatronickú figurínu z filmu, vyzeralo to trochu intímnejšie, než by sa mohlo zdať.

Toto sú len ledabolo povešané veci na dverách, ale v noci sa zmenia na starodávneho ducha, ktorého sa pri ceste na toaletu riadne zľaknete.

Takto to vyzerá, keď doma pestujete citróny. A že geneticky modifikované potraviny sú divné...

Z tejto chodby by sa jeden perfekcionista zbláznil. Len nevieme, či od radosti alebo od zúfalstva.

Keď korene izbovej rastliny vyzerajú ako mimozemský organizmus, ktorý prišiel ovládnuť našu planétu.

Kto by to bol povedal, že stačí umiestniť záchod na koniec veľmi dlhej chodby a zrazu to vyzerá, ako výjav z nočnej mory.

Keď si myslíte, že idete len tak cez víkend premaľovať byt a zrazu zistíte, že sa musíte odsťahovať, pretože v stenách bytu žijú osy.

Smutný pohľad na kostru islandského lesného zvieraťa karibu. Napovedá aj, ako asi zviera zahynulo.

Známa televízna postavička Chuck E Cheese vyzerá, že má za sebou veľmi ťažké obdobie. Tipujeme to na drogy, kvôli zanedbanému zovňajšku, a hazard, pretože mu chýba ucho, ktorým asi zaplatil nejaký dlh.

Aj takto môže vyzerať detský plod na MRI skene. Má dosť pomstychtivý výraz, a to ste mu ešte ani nedali zaracha!