Meme zóna 22.11.2021 20:05

Peter Pellergini zdieľal fotku so psom v náručí. Tvorcovia meme z nej robia šialené koláže

Peter Pellegrini nedávno zveľadil svoje sociálne siete sympatickou fotkou s psom v náručí. Tvorcovia slovenských meme vycítili príležitosť a rýchlo vzniklo niekoľko vtipných koláží, ktoré nájdete v našom článku.

Zdieľať
instagram Facebook twitter

Fotografie slovenských politikov dokážu byť vďačným zdrojom inšpirácie, keď príde na koláže či tvorbu meme. Už niekoľkokrát sa chytili zábery Petra Pellegriniho, ktorý vďaka meme tvorcom pokosil krovinorezom už pol sveta. Nedávno ich potešil ďalším záberom, tentoraz so psom v náručí, a na Instagrame zakrátko začali pribúdať koláže.

"Ale Ňufko, ešte tri fotky a položím ťa k miske s granulami. Sú v tvare krúžkov, koho volíš? Koho volíš, Ňufko? Volíš pána?"

"Vidíš, Neo, myslíš si, že sa ohýba lyžička, ale v skutočnosti sa ohýbaš ty. Ja som ty a ty si ja. Oblizni mi tvár. No tak, oblizni mi tvár!"

Toto by mohol byť kľudne obal nového albumu nejakej zahraničnej hudobnej skupiny svetového formátu.

Grafické znázornenie politických rokovaní očami slovenských meme tvorcov.

Predstavte si, že sa prebudíte vo svete, kde sa zmiesili udalosti z filmov Matrix a Počiatok (film Inception, nie ten exminister v kožuchu, pozn. red.). Takto by vyzeral plagát.

Keby sme žili v South Parku, takéto výjavy by nám neprišli vôbec čudné. Nežijeme v South Parku a aj tak nám neprídu čudné.

Koláží vzniklo viacero a všetky sú veľmi pekné. A potom je v triede ešte Zolko, ktorý odpaluje dekle.

A ešte jeden počin od Zolka, tentoraz renesančného charakteru.

Nejak sa nám to zamotáva. Už pomaly nevieme, kto vlastne drží koho, kto je na tej fotke dobrovoľne a koho tam prilepili násilím.

Zdieľať
instagram Facebook twitter
Sme na sociálnych
sieťach
Logo Ringier Axel Springer
© 2010 - 2021
Ringier Axel Springer Communities, s.r.o.
Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.