Zábava 14.01.2022 17:40

Najhoršie tetovanie? Tatérka žene omylom namaľovala aj inštrukcie o rozmeroch obrázka

Tiktokerka si chcela dať vytetovať obrázok, ktorý mal odkazovať na pesničku zosnulého rapera Maca Millera. Keď však bola tatérka hotová, žena s prekvapením zistila, že došlo k veľkému omylu.

Zdieľať
instagram Facebook twitter

Tiktokerka Izzy zverejnila video, v ktorom opísala, ako skončila s "najhorším tetovaním na svete". Bola totiž na návšteve v Pittsburghu, ktorý je rodným mestom zosnulého rapera Maca Millera. Chcela si dať vytetovať mobilný telefón, ktorý mal odkazovať na raperovu pesničku Missed Calls. Ako uvádza portál Lad Bible, došlo k veľkému nedorozumeniu.

Žena omylom skončila s vytetovanými inštrukciami rozmerov.
Žena omylom skončila s vytetovanými inštrukciami rozmerov.
Zdroj: tiktok.com/izzy38255

Inštrukcie o rozmeroch tetovania

Izzy totižto tatérke povedala, že obrázok, ktorý mal byť predlohou tetovania, chce vytetovať vo veľkosti 2 x 3 palce (5 x 7,6 centimetra). Tatérka však jej želanie nepochopila a túto inštrukciu namaľovala priamo na jej kožu. Izzy tak skončila s obrázkom mobilného telefónu, ktorému na displeji svieti nápis "Missed Calls" a k tomu "2 - 3x".

Zhrozená Izzy sa poponáhľala na TikTok, aby sa posťažovala svojim sledovateľom. Tí ju však veľmi rýchlo schladili s tým, že je to v prvom rade jej chyba. "Prepáč, ale nepozrela si sa na šablónu? Som zmätená," napísala jej jedna komentujúca.

Priznala si chybu

Tiktokerka si rýchlo uvedomila, že chyba je skutočne na jej strane a cítila sa hlúpo. Taktiež chcela uviesť na pravú mieru, že tatérka, ktorá jej obrázok zhotovila, je umelkyňa, na ktorú sa nikto nesťažoval. Zároveň však uviedla, že čiary na jej tetovaní tiež nie sú zrovna najrovnejšie. Izzy však vzala chybu s návrhom na seba a už ju stihla aj napraviť. Navštívila iného tatéra a nezmyselné čísla na dipleji telefónu si dala zamaľovať.

Zdieľať
instagram Facebook twitter
Sme na sociálnych
sieťach
Logo Ringier Axel Springer
© 2010 - 2021
Ringier Axel Springer Communities, s.r.o.
Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.