Zábava 28.11.2021 07:25

Separ a Dame kritizujú lockdown v novej skladbe: Jak keby bol náš minister pi*ér

DMS nedávno zverejnili lyrics video k novej skladbe Logdán z pripravovaného albumu Huhu. V pesničke kritizujú lockdown i súčasnú pandemickú situáciu, čím vystihujú otrávenosť Slovákov z chaotických opatrení.

Zdieľať
instagram Facebook twitter

Separ a Dame z rapovej skupiny DMS zverejnili na YouTube kanáli DMS Records lyrics video k skladbe Logdán. Ako už napovedá názov pesničky, raperi v nej kritizujú lockdown i protipandemické opatrenia. Hlavnou myšlienkou skladby je fakt, že už toho všetkého majú ľudia po krk, no DMS si opäť nebrali servítky pred ústa.

Album so 16 skladbami

Hudbu k pesničke Logdán produkoval Dame, mix a master zaobstaral Roman Zámožný. Skladba pochádza z pripravovaného albumu Huhu, ktorý vychádza začiatkom decembra. DMS síce k pesničke nenakrútili klip, no Ivo Pečivo pre fanúšikov pripravil lyrics video s textami oboch raperov.

POZRITE SI VIDEO K SKLADBE LOGDÁN:

Ako budú vyzerať jednotlivé skladby z tracklistu je už tiež známe. Pred necelým týždňom totiž vyšiel aj snippet, v ktorom si môžete vypočuť úryvky všetkých 16 pesničiek.

Zverejnili už 2 videoklipy

DMS doposiaľ už stihli zverejniť aj dva videoklipy. Pred 2 mesiacmi uzrelo svetlo sveta video na štýl animovaného seriálu South Park, ktoré skvele dotvára pesničku s Horkýže Slíže s názvom Rampa. Video má k 27. novembru na YouTube už 1,7 milióna zhliadnutí.

Druhá skladba s názvom Tanečná pesnička sa dočkala vizuálu len pred 9 dňami a už sa môže pochváliť, že má viac ako 460-tisíc zhliadnutí. V tejto nekompromisnej bombe prispel slohou aj DJ Smart a je to veľká zábava.

Zdieľať
instagram Facebook twitter
Sme na sociálnych
sieťach
Logo Ringier Axel Springer
© 2010 - 2021
Ringier Axel Springer Communities, s.r.o.
Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.